Wysyłanie zdjęć - Fotocom

Przejdź do treści
Wysyłanie zdjęć
Fotosender (serwer ftp), poczta e-mail, WeTransfer
Fotosender
Klienci zainteresowani naszymi usługami, chcący wysyłać swoje cyfrowe fotografie do naszego laboratorium z wykorzystaniem internetu, znajdą w tym miejscu darmowy program do tego służący.
Program umożliwia założenie konta na naszym serwerze i internetowe składanie zamówień na odbitki. Odbiór zdjęć możliwy jest w dniu złożenia zamówienia.

FotoSender wersja dla Windows - Pobierz (1,9MB)

Po pobraniu i zainstalowaniu programu, przed pierwszym uruchomieniem, przeczytaj Instrukcję.Uwaga! Program oblicza wartość zlecenia. Wartość ta jest prawidłowa tylko dla zamówień do 10 szt. (Powyżej 10 szt udzielamy rabatów, których program nie uwzględnia).

Opcje zaawansowane
Profil ICC stosowany przez nasze laboratorium do minilabu QSS 3701HD - Pobierz. Sposób wykorzystania profilu: Profil ICC.
E-mail
W przypadku niewielkiej ilości zdjęć prześlij zdjęcia na nasz adres mailowy (foto-com@wp.pl) przy pomocy programu pocztowego na twoim komputerze.
Prosimy o podanie ilości odbitek dla każdego pliku, a także rozmiaru odbitek i rodzaju papieru (błysk, mat), a także numeru telefonu!
Sprawdzimy telefonicznie prawidłowość złożenia zamówienia po jego otrzymaniu.  Potwierdzimy, czy zamówienie dotarło i czy wszystkie pliki są czytelne.
Uwaga!
W związku z dużą ilością nie odbieranych zdjęć wysyłanych drogą mailową, zlecenia mailowe będą wykonywane po opłaceniu w kasie laboratorium.

Uwaga:  W przypadku przesyłania plikówna zewnętrzny serwerakceptujemy wyłącznie linkido WeTransfer!

KODAK-EXPRESS FOTOCOM
Warszawa CHR Sadyba Best Mall
Wróć do spisu treści