Oferta - Fotocom

Przejdź do treści
Usługi
01. ODBITKI

Najlepsza chemia i papier fotograficzny, odbitki nawet za kilkadziesiąt lat będą takie, jak w dniu ich wykonania!
Standardowe rozmiary: od 9cmx13cm do 30cmx90cm na miejscu. Powyżej 30cmx90cm  do 70cmx100cm na zamówienie (dłuższy czas wykonania).  Rozmiary niestandardowe odbitek (bazą jest najbliższy rozmiar standardowy).
02. TOWAR
- filmy do aparatów fotograficznych (Kodak, Fuji, Ilford),
- karty pamięci do aparatów cyfrowych (Compact Flash, Memory Stick, SD)
- różnego rodzaju akcesoria fotograficzne (Statywy, filtry, futerały),
- albumy na zdjęcia,
03. WIĘCEJ USŁUG

Twoje pliki mogą mieć format: JPG, TIFF, BMP, PSD, RAW (NEF, CR2, PEF, CRW, ORF). (Sposób dokładniejszego przygotowania plików do wykonywania zdjęć w naszym Laboratorium).
Konwertujemy pliki RAW na inny, standardowy format graficzny: Pliki obrabiane są przy pomocy Adobe Photoshop CS5 ®.
Wykonujemy odbitki z filmów standardu APS.
Wywołasz u nas: filmy negatywowe barwne (proces C-41).
Przegrywamy kasety i pliki Video i Audio: VHS, VHS-C, Hi8, Video8, Sony 8 Digital, MiniDV oraz pliki z kamer HDD na DVD i Blue Ray. Kasety AUDIO na CD lub mp3.
Archiwizujemy zdjęcia i inne pliki z kart pamięci (CF, MS, SD, Xd etc.) na CD i DVD.
Skanujemy i archiwizujemy: negatywy i slajdy (skaner Pakon FP235) - 35mm, slajdy w ramkach, negatywy średnioformatowe oraz zdjęcia (skaner EPSON Perfection v600 Photo Scanner).
Retuszujemy stare zdjęcia ( zobacz efekt ).
DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG
Wykonujemy pracę tak, aby klient był zadowolony i rekomendował nas innym. Każdego witamy uśmiechem. Każdy jest miło widzianym gościem. Pomagamy i doradzamy. Zdjęcia do dokumentów wykonujemy zgodnie z wymogami i przepisami. Jesteśmy polecani przez ambasady i konsulaty. Można z nami rozmawiać po angielsku.
> RABATY

Im więcej odbitek, tym większy rabat. Rabat 5% przysługuje już od 10 szt. odbitek (łącznie różnych rozmiarów). Przy bardzo dużych ilościach można uzyskać nawet 25% rabatu. O szczegóły prosimy pytać w laboratorium.
> KREATYWNOŚĆ

Nietypowe zlecenia nie są dla nas zbyt dużym wyzwaniem.
> UMIEMY SŁUCHAĆ ZE ZROZUMIENIEM
Słuchamy i zapisujemy informacje o szczegółach zleceń, by uniknąć nieporozumień.
> JESTEŚMY PERFEKCYJNI
Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z przepisami dotyczącymi zdjęć do dokumentów i wiz. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym i komputerowym. Używamy profesjonalnego oprogramowania. Nie stosujemy ustawień typu "auto", każde zdjęcie jest optymalizowane przez laboranta.
> PASJA
Lubimy naszą pracę. Pasjonujemy się fotografią. Doceniamy udane fotografie naszych klientów. Wykonywanie odbitek najwyższej jakości jest dla nas przyjemnością.
> ZAWSZE JAK NAJSZYBCIEJ
Gotowe zlecenia oddajemy do rąk klientów tak szybko, jak jest to możliwe. Na ogół większość zleceń odbierana jest tego samego dnia.

DOŚWIADCZENI FOTOGRAFOWIE

Duża praktyka pozwala nam wykonywać zdjęcia do dokumentów nawet dzieciom w wieku kilku tygodni. W razie potrzeby zdjęcia do dokumentów z dojazdem do domu.
Oferta niestandardowa
Poniżej są przykłady grawerowanych napisów na albumach i ramkach. Uwaga! Napisy mogą być grawerowane na listwach bez głębokich zdobień i ornamentów.
Albumy i ramki: grawerowane napisy
Oferta niestandardowa
Możliwe jest wykonanie ramek w dowolnym rozmiarze. Kliknij na wybraną miniaturkę. W oknie podglądu obejrzysz powiększenie. Napisz do nas e-mail z wymiarami Twojej ramki i informacjami o nazwie listwy i  numerze koloru. W mailu podaj swój numer telefonu. Oddzwonimy z informacją o wartości zamówienia i terminie realizacji.
Ramki Fotkom dowolne rozmiary
KODAK-EXPRESS FOTOCOM
Warszawa CHR Sadyba Best Mall
Wróć do spisu treści