Komunikaty - Fotocom

Przejdź do treści
KOMUNIKATY
Ważne informacje dla klientów
Procedura wykonywania zleceń
W naszym laboratorium dbamy o jak najwyższą jakość wykonywanych prac, dlatego podczas wykonywania odbitek laboranci stosują optymalną korekcję:
  • Jasności,
  • Koloru,
  • Kontrastu,
  • Ostrości,
  • Rozpiętości tonalnej.
Uwaga!
Prosimy o odbieranie nośników cyfrowych (karty pamięci, pendrive'y, płyty cd/dvd) najpóźniej przy odbiorze zlecenia. Po odejściu od kasy firma nie odpowiada za zagubione nośniki.
Zlecenia nie odebrane w ciągu 3 miesięcy od daty przyjęcia będą niszczone.
Prosimy
Prosimy o rozważne zakupy i rozważne zamawianie usług. Zwroty są możliwe tylko w przypadku zakupionego towaru pod warunkiem nie naruszenia fabrycznego opakowania i zachowania paragonu.
W przypadku wybierania na miejscu plików do wywołania, prosimy o rozważny wybór zdjęć. Reklamacje z tytułu źle wybranych zdjęć nie będą uwzględniane.
Uwaga!
Zdjęcia do dokumentów do odbioru tego samego dnia wykonujemy do 20:30 (Nd 19:30).
Po 20:30 do 20:55 (Nd 19:30 do 19:55) wykonujemy zdjęcia do dokumentów
z odbiorem następnego dnia.
Drodzy Klienci

Podczas  zamawiania odbitek, prosimy o informowanie nas, czy mamy nie stosować korekcji. Dotyczy to również informacji o tym, że odbitki mają być wykonane z podwyższonym lub obniżonym kontrastem, większym lub mniejszym nasyceniem kolorów itp. Jeśli nie uzyskamy powyższych informacji, reklamacje z tytułu zastosowania standardowej korekcji i nie spełnienia szczególnych wymagań nie będą uwzględniane.
  
Prosimy również o informację o ewentualnej zmianie orientacji kadrowania pion, poziom, domyślnie odbitki zostaną wykonane tak jak oryginalny kadr - reklamacje z tytułu domyślnego kadrowania nie będą uwzględniane.
Opłata za wykonanie zlecenia pobierana jest z góry.
KODAK-EXPRESS FOTOCOM
Warszawa CHR Sadyba Best Mall
Wróć do spisu treści